для людей з порушеннями зору
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа Cолотвинської селищної ради"

Наш колектив

У 2020 році створилась Солотвинська ОТГ, та першочерговим завданням голови Йовдий В.М. стала створення спортивної школи яка розпочала свою роботу у 2021 році. В спортивній школі почало функціонувати 3 відділення: футбол,гандбол (дівчата та юнаки)боротьба,греко-римська.

Для роботи у спортивну школу були запрошені досвідчені тренера, які вже досягли не мало успіхів у своїй роботі:

1.Попша Адріан Тодорович- директор спортивної школи, тренер з футболу, команди хлопчиків під його керівництвом , неодноразово приймали участь у чемпіонатах області та різних турнірів міжнародного рівня, на яких ставали призерами та чемпіонами .Вихованці Попша А.Т. входили до складу збірної Рахівської ДЮСШ та команди «Вікторія»

2.Венгрин Григорій Іванович-тренер з футболу, команди хлопчиків під його керівництвом, неодноразово ставали чемпіонами району ,призерами та чемпіонами обласних змагань. Вихованці Венгрин Г.І. входили до складу збірної Тячівської ДЮСШ та збірної Закарпатської області.

3.Марина Нуцу Юрійович-тренер з футболу, команди хлопчиків під його керівництвом, ставали чемпіонами району та входили до складу збірної Рахівської ДЮСШ.

4.Попович Єлізавета Васильівна-тренер згандболу (хлопці), команди під її керівництвом ставали призерами та чемпіонами області .Деяки її вихованці та вихованки продовжили свою спортивну кар'єру в командах різного рівня в Румунії.

5.Стан Олена Михайлівна-тренер з гандболу, проводить тренування з хлопчиками, та дівчатами

6.Божук Юлія Петрівна- тренер з гандболу (дівчат),команди під її керівництвом неодноразово ставали призерами та чемпіонами області, приймали участь у чемпіонатах України, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях де ставали призерами та переможцями. Команда під її керівництвом була переможницею у чемпіонаті України у 2015 році, серед її вихованок кандидати та майстри спорту України, гравці суперліги чемпіонату України, та різних закордонних команд.

7Гусар Микола Васильович- тренер з греко-римської боротьби-майстер спорту України