для людей з порушеннями зору
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа Cолотвинської селищної ради"

Дитяча ліга" серед дівчат 2011-2012 р.р.н .

Дата: 18.02.2024 14:05
Кількість переглядів: 37

17 лютого 2024 року у м.Берегове у спортзалі інституту імені.Ф.Ракоці провели ІІІ тур Чемпіонату області з гандболу "Дитяча ліга" серед дівчат 2011-2012 р.р.н .

Загалом, було зіграно 9 ігор.

Після 3-х турів лідирують ужгородські спортсмени, які переграли своїх одноліток з інших команд. Тож,

на 1 місці - КЗ" СДЮСШОР з гандболу" - 1 ( тренер Віктор Чернов),

2 місце - КЗ " СДЮСШОР з гандболу" - 2 ( тренер Діана Беке)

3 місце - КЗ " ДЮСШ Тячівської міськради" -2 (тренери Роман та Вікторія Самарські).

Ми всі дуже радіємо поверненню у нашу гандбольну родину досвідченого тренера КЗ " ДЮСШ Солотвинської селищної ради" -Юлії Божук.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації та викладачам інституту Ф. Ракоці за можливість позмагатися діточкам у комфортних умовах.

Велика шана нашим ЗСУ!   Viktorija Shajbakova